środa, 9 maja 2012

Kursy Podharcmistrzowskie "Piąty Element"W dniach 28.04-03.05.2012 w Marianówce koło Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się kursy podharcmistrzowskie, dla wszystkich chętnych, którzy realizują próbę na stopień podharcmistrza. Udział w kursach wzięły także nasze druhny ze szczepu i hufca: pwd. Elżbieta Muszyńska, pwd. Ewa Skubisz, pwd. Paulina Walczak oraz pwd. Mirosława Sobków. W kadrze kursu znalazły się phm. Elżbieta Kuriata oraz phm. Paulina Muszyńska.

Kurs był dla wszystkich niezwykłym przeżyciem, podczas którego można było posiąść nową wiedzę, ale także wymienić się doświadczeniem z innymi, niesamowitymi kursantami. Zajęcia przygotowane były na wysokim poziomie, z których można było wynieść wiele nowych i znaczących rzeczy, a także rzucały nowe spojrzenie na wiele istotnych zagadnień. Atmosfera na kursie była bardzo harcerska i ciepła. Wszyscy przez te kilka dni zdążyli się ze sobą zżyć, aż potem żal było się ze sobą żegnać.
Kursanci bez wątpienia wrócili z nowym zapałem, pozytywną energią i chęcią do pracy, a przede wszystkim do rozwoju własnych drużyn i własnego środowiska.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza