czwartek, 31 maja 2012

VI Dolnośląski Zlot Wędrowników

W dniach 25-27 maja w Marianówce niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej odbył się organizowany przez Dolnośląski Referat Wędrowniczy zlot wędrowników. Tegoroczny temat zlotu to "Rozpal Pasję".
W zlocie wziął udział patrol z naszego Szczepu w składzie Paweł Łukaszewski, Daria Wyrzykowska, Katarzyna Maziarz z 8 DW "Armagedon" oraz Marcin Furyk z 12 DH "Leśne Szeregi". Wspierali nas gościnnie Paweł Skubisz i Marcin Błarzejewski z Osolina oraz Jonatan Linda z Hufca Milicz.
W czasie trwania zlotu poruszana była tematyka wędrownika jako specjalisty. W związku z tym tematem czekało na nas wiele atrakcji. Bloki tematyczne prowadzone w sobotę były naprawdę różnorodne. Każdy znalazł coś dla siebie. Organizatorzy zaoferowali nam zajęcia z jazdy konnej, wspinaczki, paralotniarstwa, fotografii, rugby, Public Relations, tańca, pierwszej pomocy czy choćby spotkanie z Ochotniczą Strażą Pożarną.
Zlot uważamy za udany. Czuć było prawdziwie wędrowniczą atmosferę. Taką atmosferę niewątpliwe tworzyło nasze miejsce pobytu, ponieważ góry to właśnie miejsce dla wędrowników.
Cieszymy się, że dzięki takim zlotom możemy poznać czy rozwijać swoje pasje.
Wracamy za rok !

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza