piątek, 12 października 2012

Zdarzyło się !


  • Harcerze z 26 Szczepu Agricola wzięli udział w obozie harcerskim zorganizowanym w Białogórze. Razem bawiliśmy się w tematyce podróżniczej. Wszystkiemu towarzyszyła melodia szant i szum Bałtyku. 
  • Wędrownicy z naszego Szczepu wzięli udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Było to dla nich wielkie przeżycie, ale również okazja do sprawdzenia własnych możliwości i wędrowniczego wyczynu.
  • Z okazji 5-lecia harcerstwa w Czeszowie, miejscowi harcerze z 12 DH "Leśne Szeregi" i 8 DW "Armagedon" wybrali się na biwak do stolicy. W Warszawie złożyli hołd nad grobem bohatera 12 DH Jana Bytnara. Nie zabrakło również miejsca na zabawę. Z Warszawy przywieźli masę wspomnień i zabawnych historii. 
  • 8 DW "Aramgedon" wzięła udział w 20 Rajdzie Granica. W ciągu trzech dni rajdu musieliśmy pokonać wiele kilometrów, wspiąć się na Śnieżkę i ogólnie cały czas się męczyć. Mimo tego właśnie to kochamy i wyciskanie z siebie siódmych potów podziwiając walory i krajobrazy Karkonoszy to dla nas chleb powszedni. Granica jest rajdem na którym mamy styczność z przeróżnymi środowiskami wędrowniczymi, co owocuje mega świetną zabawą. Dlatego Rajd Granica jest obowiązkowym punktem w corocznym planie pracy drużyny.
  • W dniach 6-7 października odbył się w Żmigrodzie w ramach projektu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji "Polska Cyfrowa Równych Szans" kurs "latarników". Udział w nim wziął dh. Paweł Łukaszewski. Projekt ma na celu pomoc ludziom w wieku 50+ zrobić pierwszy krok w internecie. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza