poniedziałek, 8 kwietnia 2013


Księżniczko…. Nadchodzę!!!

Turniej Św. Jerzego

Zapraszamy wszystkich harcerzy do wyruszenia w drogę wraz z św. Jerzym w poszukiwaniu Jego ukochanej uwięzionej w wieży!


Termin: 26-27.04.2013r.
Miejsce: Kuraszków
Koszt: 15zł (płatne na miejscu)
Zgłoszenia: do 22.04.2013r. na adres ala94@vp.pl – drużynowi zgłaszają zastępami uczestników,  wpisując imię i nazwisko osób, a także nazwę drużyny i zastępu. Zadanie przed biwakowe:

W ramach rozpoczynającej się kampanii bohater szczepu zadaniem zastępów jest przygotowanie prezentacji (dowolna forma np. komiks, teatr, piosenka itd. - liczy się pomysłowość) na temat rycerza – harcerza XX/XXI w., który mógłby zostać bohaterem szczepu. Prezentacja musi uwzględniać istotne informacje o bohaterze, które będą przedstawione twórczo, interesująco i jasno. Czas trwania prezentacji min. 5 minut - max 10/15 minut. Każdy zastęp będzie prezentował swoją pracę. Przy wyborze bohatera zwrócić trzeba uwagę aby łączył się on z bohaterem hufca hm. Tadeuszem Zawadzkim, a także  z bohaterami drużyn: 12 DH Leśne Szeregi im. Jana Bytnara i już niedługo 4 DH Leśni Zdobywcy im. Jana Nowaka. Bohaterem nie musi być jednostka (jedna osoba), może to być grupa osób np. Bohaterowie Akcji pod Sieczychami itd.. Oceniana będzie wspólna praca zastępu. Prezentacja  prac nastąpi podczas biwaku. Punkty z zadania zostaną wliczone do Turnieju.  Przygotowanie prezentacji o bohaterach pomoże nam w podjęciu decyzji, kto mógłby zostać bohaterem szczepu.

Co należy zabrać:
- mundur
- menażkę
- niezbędnik
- dużo siły i dobrego humoru
- dużo siły
- kilka przysmaków na kolacje i śniadanie
- śpiwór
- ciepły ubiór
- buty zmienne


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza